Współpraca

email

To tak na początek. Wiesz już, jak najlepiej się ze mną skontaktować, więc możemy przejść do kilku słów o mnie, dzięki którym poznasz mnie lepiej, i - mam nadzieję - przekonasz, że warto się odezwać, i nawiązać kontakt.

Muzyką zajmuję się odkąd pamiętam. Przez okres 2 lat (2008-2010) byłem głównodowodzącym polskiej edycji nieodżałowanego, internetowego magazynu Spinner. Współpracowałem również z CGM.pl i na:temat.pl jako dziennikarz muzyczny. Od 2007 roku mieszkam w Londynie, gdzie miałem okazję współpracować z niezależnymi labelami (Visible Noise, No Hats No Hoods Records, Magic Eye Media), organizatorem koncertów AEG Live UK, oraz magazynami Whisper i City OnTopic, gdzie pojawiały się moje artykuły na temat muzyki. Rozwijam również swoją pasję lektorską - moje nagrania można sprawdzić w serwisie SoundCloud, na www.soundcloud.com/dynamitri.

Interesuje mnie muzyka we wszelakich aspektach: historia, genealogia gatunków, psychologia muzyki, marketing muzyczny, biografie muzyków i ich dyskografie, a także sposoby produkcji muzyki. Istny kogel-mogel - dokładam jednak wszelkich starań, by wszystkie moje wypowiedzi na tematy muzyczne były poparte wnikliwym i dogłębnym researchem. W swoich artykułach i przy badaniach korzystam z publikacji anglojęzycznych (książki, magazyny), z których spora część to elementy mojej własnej, prywatnej biblioteki, którą skrzętnie kolekcjonuję i powiększam zaopatrując się w coraz to nowe publikacje.

Nie znam granic, nie wartościuję gatunków - muzyka to muzyka, każda jest na swój sposób dobra, każda ma swoich odbiorców, swoje przeznaczenie i swój cel. Każdej też należy się szacunek, bo jest - z jednej strony - czyjąś ciężką pracą, z drugiej zaś - czymś specjalnym i wyjątkowym, dla jej odbiorców.

W celach współpracy PRowej/reklamowej, jeśli interesują Ciebie usługi lektorskie, jeśli chcesz przedstawić mi swój produkt, przesłać sprzęt do przetestowania w formie video, bądź też jeśli chcesz nawiązać współpracę na jakiejkolwiek innej płaszczyźnie związanej z mediami, muzyką, modą miejską i lifestyle'em, wyślij proszę maila na adres z góry strony. Klepnij też parę słów, jeśli potrzebujesz, żeby wypowiedział się dla Ciebie do artykułu, audycji w radiu/TV czy na vloga, ktoś łebski, ogarnięty, konkretny - kto ma do powiedzenia więcej, niż dwa słowa o muzyce. Zrobię to wszystko z wielką przyjemnością.