#Klip: Martha Wash "It’s My Time" – powrót legendy

Pamiętacie "It's Raining Men", jeden z największych przebojów bardzo późnego disco, przekształcającego się powoli w R'n'B na początku lat '80-tych? Weather Girls - dla tych, którzy nie pamiętają. A "Everybody Dance Now" C+C Music Factory - numer, który zdefiniował poniekąd house pierwszej połowy lat '90-tych?

Legendarna wokalistka, która w dużej części odpowiedzialna jest za sukces obydwóch utworów (choć w C+C Music Factory nie pozwolono jej wystąpić w klipie ze względu na solidnych rozmiarów posturę, uznaną za niekorzystną z marketingowego punktu widzenia), i jednocześnie posiadaczka jednego z najlepszych, najsilniejszych, najmocniejszych głosów muzyki klubowej w historii, Martha Wash, właśnie powraca na scenę! I to po niemal 20 latach od wydania swojej pierwszej, solowej płyty (był nią album zatytułowany "Martha Wash", z 1993). Jej najnowszy utwór zaś to "It's My Time", do którego nawet powstał teledysk!

Kawałek i klip promują jej najnowszy album, zatytułowany "Something Good". Co ciekawe, wokalistka prezentuje się na nim w nieco odmiennej niż ta, do której przywykliśmy, stylistyce - zmieniając klubowe brzmienia na bardziej stonowany, choć wciąż pozwalający zademonstrować fenomenalną dynamikę i głębię głosu, pop.

Klip do utworu "It's My Time" możecie zobaczyć poniżej. Cały singiel - na którym są również i taneczne remixy (a jakże) - można kupić bardzo korzystnie na iTunes.

Komentarze

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>