#Klip/#Chartsy: Ellie Goulding "Burn"

Wywalenie super-hitu tegorocznego lata, "Wake Me Up" szwedzkiego DJa/producenta Avicii, z #1 na listach, wymaga niezłych jaj. Po raz kolejny przemysł muzyczny zaskoczył - okazało się bowiem, że ma je ktoś, po kim najmniej można byłoby się tego spodziewać.

Tej karkołomnej sztuki dokonała drobna figurą, a wielka charyzmą, duchem i wokalem, Ellie Goulding. Właśnie wysadziła ona wspomianego Szweda z topowej pozycji UK Top 40 - chartsów zliczających najpopularniejsze kawałki w Wielkiej Brytanii. Zaliczyła też, tym samym, swój pierwszy #1, będący debiutem na liście - bo to dopiero jej pierwszy tydzień z tym utworem na zestawieniach hitów.

Niezła feeria triumfów, jak na jeden kawałek. Ha. Po przesłuchaniu numeru wszystko jednak staje się jasne - kawałek to totalny rzeźnik, który w pełni zasługuje na #1 w UK-owie - i nie tylko. Klip do numeru, o którym w Polsce też będzie głośno, jak tylko stacje radiowe/telewizyjne i pozostałe blogi obudzą się z letniego letargu, możecie sprawdzić poniżej. Warto - nie tylko po to, żeby nie być w tyle. :)

Komentarze

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>