#Klip: Katy Perry "Roar" – zobacz teledysk!

W końcu doczekaliśmy się - jest klip do "Roar" Katy Perry!

Teledysk, który premierę miał w czwartkowy wieczór, to superprodukcja przedstawiająca historię, będącą połączeniem wątków z serialu "Lost", jak i z filmów o przygodach "Indiana Jonesa" - i naprawdę wyjątkowo dobrze się go ogląda, głównie ze względu na wątek. Drobny szczegół, który wydaje się być kompletnie nieobecny w większości teledysków ostatnich kilku lat - będących raczej zlepkiem mniej lub bardziej przypadkowych ujęć, a nie próbą opowiedzenia jakiejś historii, tak jak miało to miejsce wielokrotnie przed laty.

O czym warto wspomnieć: klip pojawił się w Sieci dokładnie w 24 godziny po tym, jak Katy Perry, ze swoim kawałkiem, udało się zdetronizować "Blurred Lines" Robina Thicke'a - największy hit minionego lata, który spędził 12 tygodni na pierwszej pozycji listy przebojów Billboardu w Stanach Zjednoczonych. Wspaniały prezent dla artystki, która po kilkunastu miesiącach kryzysu i rozwodzie z brytyjskim komikiem, Russelem Brandem, ewidentnie odzyskuje siły i powraca z wielkim rozmachem.

Aż przyjemnie popatrzeć. :)

Komentarze

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>