#Info: Wyciekł "Roar" – nowy singiel Katy Perry

Najnowszy, zapowiadany od wielu tygodni numer Katy Perry, o dość zwierzęcym tytule "Roar", padł ofiarą Internetu - podobnie jak utwory Drake'a, Big Boia, Lady GaGi, One Direction… I w sumie niezliczonej ilości innych wykonawców w ostatnich latach. Planowaną datą wydania utworu był najbliższy poniedziałek, utwór jednak trafił do Sieci już w sobotę rano. Możecie go odsłuchać poniżej.

Numer zwiastuje album "PRISM", tytułem nawiązujący nie tylko do kryształu, ale też systemu inwigilacji internetowej, który za pośrednictwem informatora Edwarda Snowdena, od kilku miesięcy jest na ustach wszystkich. Płytka ukazać ma się 22. października. W związku z wyciekiem, utwór został oficjalnie zaadoptowany przez stacje radiowe w Stanach Zjednoczonych - dzięki czemu ma realne szanse już w przyszłym tygodniu znaleźć się na znanej liście przebojów Billboard Hot 100. Jednym z elementów metodologii stosowanej przy obliczaniu popularności utworów na Billboardzie, jest bowiem również ilość emisji danej piosenki przez stacje radiowe.

Jak sądzicie, jest szansa na hit nadchodzącej jesieni?

Komentarze

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>