#Info: PiKej miał wypadek!

Zdjęcie, z którego pochodzi fragment powyżej, od kilku dni obiega Sieć. Piotr Kukulski miał groźnie wyglądający wypadek.

pkfb

"Dzisiejsza jazda na kole za motorowka skończyła sie tak.... Nawet nie wiecie jak boli wybity bark masakra... #fuck" napisał na swoim facebookowym profilu celebryta, którego bardzo chciałbym nazwać raperem, ale jednak jest jeszcze na to zbyt wcześnie. Dzień później oznajmił w oszczędnych i gorzkich słowach jedynie: "Kurde z tym sie nie da spać....:(" .

Coraz dłuższe i coraz chłodniejsze noce, spędzane w samotności i z takim balastem, potrafią być upiorne - to fakt. Jest czego współczuć.

Na razie brak oficjalnego info odnośnie prac nad płytą i wpływu tego niefortunnego zdarzenia na jej premierę. Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby to nieoczekiwane (choć też jednocześnie dość łatwe przecież do przewidzenia) problemy zdrowotne przesunęły o kilka tygodni (miesięcy?) wydanie albumu - a z tym i jakąkolwiek, możliwą wciąż jeszcze do zdobycia przecież, wiarygodność i kompetencję Piotrka.

Z drugiej zaś strony: sam miałem zaledwie lekko przetrącony bark w tym roku, więc mam jakieś pojęcie o tym, jak kurewsko to jest bolesne; jak frustruje gdy chcesz ruszyć ręką, podnieść coś do góry, i całkowicie nie możesz. Mało fajne, nikomu nie życzę przechodzenia przez to, za to Piotrkowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia. 5!

Komentarze

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>