#Klip: Bone Thugs-N-Harmony feat. Ty Dolla $ign "Everything 100″

Bone Thugs-N-Harmony przywalili comeback. Jest tak, jak być powinno w 2013: szalejące, iście Południowe cykacze, spora ilość fingersnapów dodających sporej dawki swingu całemu numerowi, do tego leniwe, delikatne, senne, rozmarzone syntezatory, wznoszące, jak dobra ganja, na wyższy level świadomości. Na topie tego wszystkiego zaś, klasyczne, rozśpiewane harmonie kwintetu z Cleveland.

Auto-Tune? No jest, ale tylko odrobina, i tylko w refrenie - wokale chłopaków pozostają całkowicie nienaruszone. Bomba kawałek, jaram się straszliwie; wspaniały prezent na wrzesień - która zapowiada się wyjątkowo smakowicie, z m.in. albumem Eminema również, przewidzianym na listopad.

Klip do najnowszego kawałka Bone Thugs-N-Harmony, z gościnnym występem Ty Dolla $igna w refrenie, możecie sprawdzić poniżej. Big up!

Komentarze

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>