Avril Lavigne "Avril Lavigne" ma już tracklistę

Znajdziecie ją zaraz pod tym zdaniem.

Piosenki na albumie odgrywane będą w następującej kolejności (chyba, że ktoś akurat sobie włączy Shuffle albo Random i wszystko popsuje):

1. Rock N Roll
2. Here’s To Never Growing Up
3. 17
4. Bitchin’ Summer
5. Let Me Go (feat. Chad Kroeger)
6. Give You What You Like
7. Bad Girl’ (feat. Marilyn Manson)
8. Hello Kitty
9. You Ain’t Seen Nothin’ Yet
10. Sippin’ On Sunshine
11. Hello Heartache
12. Falling Fast
13. Hush Hush

PS Zwracam uwagę na #7 - na featuringu jest Marilyn Manson. MARILYN MANSON!!!

PPSS Kawałek #9 ma tytuł You Ain't Seen Nothin' Yet - dokładnie pod takim samym tytułem swój największy przebój, w 1974 roku, nagrał Randy Bachman z zespołem Bachman-Turner Overdrive. Możecie zobaczyć go na dole tego posta. Ten kawałek to pewnie będzie cover (stawiam dolary przeciw orzechom) - chyba, że Avril zagra wszystkim na nosie i zrobi bait & switcha/marchewkę i kija, i nagra pod tym tytułem coś kompletnie z tamtym kawałkiem niezwiązanego. Na przykład jakiś hip-hop.

Bachman-Turner Overdrive fajny był. A ten numer, po latach, w 1998, przerobili Anglicy z Bus Stop i Daz Sampson (ze Stockport w Manchesterze, niby też Anglik ale tak obciachowy, że się do niego nie przyznają). To ta sama ekipa co zrobiła przed laty też "Kung-Fu Fighting". A co mi tam - ten klip też pod spodem, choć ultra-wiocha jakich mało.

PPPSSS Tak, celowo pominąłem kawałek #5 z Chadem Kroegerem z Nickelbacka, bo to taka wiocha, że nawet granice nakreślone przez Daza Sampsona tratuje i przekracza. Jeśli czytasz to, co jest pod teledyskami i moje posty do samego końca, to dla Ciebie tu brawo. :)

Komentarze

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>